כיצד להפוך את המסחר לנוח יותר?

מעוניינים לסחור באופציות ולא יודעים מהיכן להתחיל? חושבים על קניית זהב אבל לא מבינים מהם חוזים עתידיים? ההתקדמות הטכנולוגית מביאה אל המשקיעים הפוטנציאליים והסוחרים המתחילים את כלי המסחר הנוחים והמתקדמים ביותר שקיימים. בין אפשרויות המסחר השונות והמערכות המתקדמות ניתן למצוא מגוון כלים ההופכים את ההשקעות לנוחות יותר.

אופק לימודי שוק ההון http://www.cofek.co.il/
אופק לימודי שוק ההון http://www.cofek.co.il/

סימולטור למציאת האסטרטגיה המתאימה מאפשר כניסה חלקה לעולם ההשקעות, טבלת תרחישים המתעדכנת על פי השינויים במדד, גרף פקיעה וטבלת פקיעה – כל אלו עומדים לרשות המשקיע והופכים את החיים לקלים הרבה יותר. באמצעות הכלים הייחודיים של ההתקדמות הטכנולוגית ניתן לשלוח מספר הוראות במקביל בלחיצת כפתור אחת ולשלב בין פוזיציות שונות בתיק ההשקעות.

מהירות ויעילות – כלי המסחר של ההתקדמות הטכנולוגית

הכלים של ההתקדמות הטכנולוגית לביצוע ההשקעות והפקודות השונות מתאפיינים במהירות וביעילות רבה. המשקיעים נהנים מכלים שונים המספקים מסחר מהיר המאפשר תגובה מיידית וכניסות זריזות ביותר לפוזיציות שונות. המסחר בההתקדמות הטכנולוגית מתאפיין בהתאמה אישית למשקיע וכן בליווי ייחודי של המשקיעים המתחילים.

הודות למגוון כלי מסחר שהכניסה ההתקדמות הטכנולוגית למערכות המסחר החדשניות יכולים המשקיעים לצפות בגרפים ובנתונים שונים המעידים אודות הפעילויות המתקיימות בבורסות השונות בזמן אמת. בהתקדמות הטכנולוגית מתאימים למשקיעים ולסוחרים חווית מסחר ייחודית. זו כוללת שליטה מקסימלית בהשקעות השונות ויכולת בקרה מדויקת ביותר על הנעשה בשוק. שליחת פקודות  מתבצעת בזמן אמת ובתוך שניות ספורות. באופן זה ניתן להגיב ישירות לאירועים המתקיימים בשוק הרלוונטי.

זמינות גבוהה למסחר

בין אם מדובר במסחר בפורקס ובין שמדובר במסחר בבורסה, חשיבות הזמינות הינה גבוהה ביותר. הודות לאפליקציות הייחודיות של ההתקדמות הטכנולוגית תוכלו להיות זמינים להשקעה ולמסחר בכל עת שנוחה לכם ועם כל עדכון רלוונטי המצריך ביצוע פעולה.

מערכות מסחר חדשניות המוענקות על ידי ההתקדמות הטכנולוגית כוללות אפשרויות לפקודות מסחר מתקדמות ואפשרויות לשליחה של מספר הוראות במקביל. בין כלי המסחר תמצאו מרכז אסטרטגיות לביצוע פעולות בהתאמה ובגזרים וכמו כן אפשרות לביצוע מסחר רציף ללא אישור. מערכות הגרפים המתקדמות של החברה יעמידו לרשותכם אפשרויות קנייה ומכירה היישר מתוך הגרף. המסחר בפורקס או בבורסה,  בזהב או בכל אופציה אחרת הינו המסחר הנוח ביותר כאשר הוא מבוצע בהתבסס על טכנולוגיות המסחר המתקדמות של הטכנולוגיה.