אקווה רימט – מומלץ על ידי אלון גל!

אקווה רימט זהו סטארט אפ ישראלי אשר הוקם בשנת 2011 במטרה להעניק יכולת שליטה מרוחקת על משק מים. אקווה רימט מאפשרת למשתמש להשתלט על מערכת מים בעזרת אפליקציה שנמצאת בסלולר של המשתמש. אקווה רימט- זהו מוצר ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. טכנולוגיה חדשנית של אקווה רימט מאפשרת למשתמש להיות מעודכן במה שקורה במערכות מים בביתך ולהימנע מנזקים שיכולים להיגרם ע"י דליפת מים.

למה אקווה רימט מערכת הכרחית עבור כל אחד?

אקווה רימט עוזרת למשתמש לשלוט ולפקח על מערכות מים ובכך תורמת לשימוש נבון וחסכוני של משק מים בבית. לעיתים קרובות אנו נאלצים לשלם יותר על שימוש במערכות מים עקב נזילות ודליפות ,אשר אומנם לא מורגשות באופן חד אך לטווח ארוך יוצרות בזבוז מים וכסף בממדים משמעותיים. אקווה רימט לומדת את צריכת המים בבית המשתמש ובעזרת מערכת מתקדמת מזהה צריכת מים חריגה בכל האזורים בבית. כמו כן אקווה רימט יכולה לנטרל את הדליפות בזמן האמת ע"י סגירת ברז המים ראשי ,במקרה והמשתמש מחוץ לבית ואין ביכולתו לטפל בתקלה באופן מידי. אפשרות זו יכולאקווה רימט זהו סטארט אפ ישראלי אשר הוקם בשנת 2011 במטרה להעניק יכולת שליטה מרוחקת על משק מים. אקווה רימט מאפשרת למשתמש להשתלט על מערכת מים בעזרת אפליקציה שנמצאת בסלולר של המשתמש. אקווה רימט- זהו מוצר ייחודי מסוגו בארץ ובעולם. טכנולוגיה חדשנית של אקווה רימט מאפשרת למשתמש להיות מעודכן במה שקורה במערכות מים בביתך ולהימנע מנזקים שיכולים להיגרם ע"י דליפת מים.

למה אקווה רימט מערכת הכרחית עבור כל אחד?

אקווה רימט עוזרת למשתמש לשלוט ולפקח על מערכות מים ובכך תורמת לשימוש נבון וחסכוני של משק מים בבית. לעיתים קרובות אנו נאלצים לשלם יותר על שימוש במערכות מים עקב נזילות ודליפות ,אשר אומנם לא מורגשות באופן חד אך לטווח ארוך יוצרות בזבוז מים וכסף בממדים משמעותיים. אקווה רימט לומדת את צריכת המים בבית המשתמש ובעזרת מערכת מתקדמת מזהה צריכת מים חריגה בכל האזורים בבית. כמו כן אקווה רימט יכולה לנטרל את הדליפות בזמן האמת ע"י סגירת ברז המים ראשי ,במקרה והמשתמש מחוץ לבית ואין ביכולתו לטפל בתקלה באופן מידי. אפשרות זו יכולה למנוע נזקים בלתי הפיכים שיכולים להיגרם ע"י דליפות מים מסיביות. מערכת דיגיטלית של אקווה רימט ידידותית ונוחה לשימוש אשר מאפשרת למשתמש לשלוט במשק מים בכל מקום שבו נמצא המשתמש במידה והוא מחובר לאינטרנט. האפליקציה מותאמת לאיפון ולאנדרואיד. ניתן להוריד את האפליקציה בapp store ובgoogle play.

אקווה רימט מומלץ על ידי אלון גל וכבר משמש עסקים מובילים בעולם כגון Google,Microsoft, Apple,HP ועוד.

אקווה רימט שומר על הבית שלכם ועל הכיס שלכם. ביחד עם אקווה רימט אתם בשליטה מלאה על משק מים ומוגנים מנזקי המים הבלתי הצפויים. תיהוי בחזית הטכנולוגיה ותהפכו את החיים שלכם לנוחים יותר ביחד עם אקווה רימט.