אופניים בעיר – הדרך האידיאלית לנוע ממקום למקום

נדמה שכולנו מסכימים שרכיבה על אופניים היא פעולה חיובית, גם מבחינה בריאותית וגם מבחינות אחרות. בעוד שחלק מאיתנו הפכו את הרכיבה על אופניים לספורט העדיף עליהם, אחרים פשוט בחרו בהם כדי לנוע ממקום למקום בקלות רבה יותר, אבל היום אופניים הם כלי רכב לגיטימי בכל מקום שמחליף בקלות את כלי הרכב הממונעים הכבדים, זוללי הדלק. הסיבה לכך היא גם המודעות הסביבתית בשנים האחרונות וגם מצב הנהיגה ועומס על הכבישים בערים הגדולות.

שלושה יתרונות לאופניים
ישנם שלושה יתרונות בולטים לרכיבה על אופניים בעיר. היתרון הראשון הוא ללא ספק כלכלי. אופניים עולות פחות ממכונית, אופנוע או כל כלי רכב זולל דלק אחר. לא רק המחירים הגבוהים של הדלק מעמיסים על נטל המחייה של נהגים אלא גם מחירי החנייה, התמודדות עם תשלומי דוחות, ביטוחים וחידושי רישיון. אופניים, בייחוד בסביבה עירונית, חסכוניים מאד ויעילים מאד. אפשר להחנות בכל מקום, להתחמק מתשלומים לחברות הדלק והן לא דורשות תחזוקה רבה ויקרה. יתרון נוסף הוא היעילות הרבה של אופניים ביחד למכוניות. אופניים יכולות להגיע לכל מקום בעיר, לא מתחשבות בכבישים החד סטריים או בכיווני הנסיעה וניתן להגיע איתם גם לסמטאות הקטנות ביותר, לאתרים מסויימים שדורשים תשלומי חנייה מכלי רכב ולכל מקום אחר. נוח, זמין, יעיל ונגיש.

היתרון האחרון והמשמעותי של אופניים ביחס לכלי רכב אחרים בעיר היא המחשבה הסביבתית. בעידן בו הערים שלנו הן ערים מפוחמות ומזוהמות, רוכבי האופניים מספקים תקווה והוכחה שאפשר גם אחרת. אופניים לא זוללות דלקים מזהמים, הן לא פולטות גזים לאוויר והן קלות לתחזוקה ולא דורשות שימוש בחומרים מזהמים כדי לנקות ולתחזק אותן בשוטף. כל היתרונות האלו מוכיחים שאופניים הן ללא ספק כלי הרכב העדיף בסביבה עירונית.

אנו ממליצים בחום על חברת האופניים החשמליים בשם אורבניקו אשר נמצאת בתל אביב ברחוב רוטשילד 119

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-2705784

URBANICO

www.urbanico.co.il

הובא לכם על ידי אתר אינטרנט מדינתינו אין להעתיק או להשתמש בתכנים באתר ללא אישור מנהל האתר.